כדורי הרגעה ללא מרשם / טבעיים

רגיעון

סדרת רגיעון של חברת הדס מבוססת על תמציות של צמחי מרפא

הסדרה מגיעה בצורת טבליות לבליעה, טיפות או סירופ המותאם לילדים ומבוגרים כאחד. השימוש במוצרי רגיעון מיועד ליום, ללילה או לשניהם.

רגיעון יום

על פי היצרן מיועד המוצר לשיפור התפקוד והריכוז. כמו כן להתמודדות עם אירועים מלחיצים, מתחים נפשיים, חרדות וכעסים. טבליות רגיעון יום מכילות צמחי מרפא לצד ויטמינים מסוג B רגיעון יום אינו ממכר גם בצריכה יומיומית ולא גורם לטשטוש או תחושת נמנום.

רגיעון לילה

מיועדות להפחית לחצים ומתחים העלולים להשפיע על היכולת להירדם ולישון באופן רצוף במהלך הלילה. רגיעון לילה מכיל בין היתר את צמח הסקוטלרייה (קערורית) הידוע כמפחית חרדות. היצרן מציין כי למרות יכולתו להשרות שינה המוצר לא מנטרל את האדם ומאפשר לו לקום משנתו במידת הצורך. ניתן לצריכה יומיומית ואינו ממכר.

רגיעון טיפות/סירופ

רגיעון טיפות או רגיעון סירופ הנו בעל השפעה מהירה יותר ומיועד לשימוש ילדים ומבוגרים כאחד. הן ליום והן ללילה. בדומה לרגיעון יום/לילה הוא מיועד להפחית לחצים נפשיים וחרדות ומאפשר תפקוד יומיומי רגיל מאחר ואינו גורם לעייפות. המוצר נטול צבעי מאכל, חומרים משמרים חומרי טעם.

שאלות ותשובות מומחים

לחצו לצפייה בשאלות שכיחות ותשובות מומחים אודות – רגיעון

שימוש מינון והשפעה

רגיעון יום

המוצר כולל 30 טבליות. היצרן ממליץ על צריכה של 1 או 2 טבליות, עד למקסימום של 3 פעמים ביום (6 כדורים סה"כ).

רגיעון לילה

תכולת המוצר הנה 30 טבליות. היצרן ממליץ לבלוע בין טבלית 1 עד 3, כ-30 עד 60 דקות לפני שעת שינה. עוד מצויין כי ניתן לצרוך מנה נוספת במקרה שהאדם מתעורר לפי השעה הרצויה.

רגיעון טיפות (יום ולילה)

מגיע בבקבוקון של 20 מ"ל. המינון לילדים מעל גיל שלוש הנו 3 עד 4 טיפות, עד שלוש פעמים ביממה (סה"כ צריכה מקסימאלית של 12 טיפות ביממה), למבוגרים המינון הממולץ הנו בין 6 ל-8 טיפות. עד שלוש פעמים ביממה (סה"כ צריכה מקסימאלית של 24 טיפות ביממה).

היצרן ממליץ ליטול את הטיפות כ-30 דקות לפני זמן שינה ומציין שאפשר לצרוך מהול במים, חלב או מיץ פירות וכן לא מהול. עוד מציין היצרן שיש לאחסן במקם יבש וקריר.

רגיעון סירופ

מגיע בבקבוק של 120 מ"ל. הצריכה המומלצת לפעוטות וילדים עד גיל 8 הן חצי כפית עד שתי כפיות. המינון המומלץ למבוגרים הוא כף אחד או שתיים.

מרכיבים

רגיעון יום

רגיעון יום מכיל צמחי מרפא: מליסה (Melissa), כשותנית או כשות (Humulus lupulus) ופסיפלורה (שעונית נאכלת) וכמו כן ויטמין B1 (תיאמין) וויטמין B6 (פירידוקסין).

רגיעון לילה

מכיל מליסה, כשות, פסיפלורה וסקוטלריה (Scutellaria baicalensis) שהיא בעלת אפקט מרדים.

רגיעון טיפות / סירופ

רגיעון סירופ או טיפול מכיל מליסה, כשותנית, פסיפלורה ופרג תרבותי (נקרא גם: פרג האופיום).

לתשומת לבכם

הבדלים בצבע – כיוון שמדובר בתמציות צמחים ייתכנו הבדלים בצבע הטבליות או הנוזל אך לא בהשפעה.

ללא מרשם – אין צורך במרשם רופא כדי לרכוש את סדרת המוצרים.

כשרות – מוצרי סדרת רגיעון של הדס כשרים למהדרין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

תפריט נגישות