נטופית - 1 מ-6 המרכיבים בנייצ'רס פרו

נייצ'רס פרו

בדף זה נתמקד במוצרי נייצ'רס פרו המיועדים להשריית רוגע ושינה.

חברת נייצ'רפס פרו מהרצליה, הוקמה בשנת 2015 ומשווקת תוספי תזונה שונים. ביניהם תוספים המיועדים להרגעה והקלה על קשיי שינה ומצבי מתח לחץ.

סטרס פרו

פורמולה נוזלית מבית נייצ'רפס פרו המיועדת להקלת ההתמודדות עם מצבי לחץ וקשיי שינה והשריית שקט נפשי. סטרס פרו מגיע בבקבוקון נוזלי ומיועד למבוגרים וילדים כאחד.

רכיבים

תוסף התזונה מכיל מיצוי של 6 רכיבים ממקור צמחי והם: פסיפלורה (שעונית נאכלת), זרעי שומר (Fennel Seeds), פרחי בבונג (ידוע גם בשם 'קמומיל'), כשות (נקרא גם 'כשותנית'), שורש נטופית (שם מדעי: Althaea) ועלווה של בן חרצית ריחנית (Feverfew).

סטרס פרו כולל מים מטוהרים וגליצרין (גליצרול) צמחי – המעניק למוצר מרקם שמנוני (להקלת הבליעה) ובעל תכונות משמרות ואנטי בקטריאליות. המוצר נטול אלכוהול.

שימוש והשפעה

סטרס פרו מיועד לשימוש במהלך היום ו/או הלילה. ניתן לקחת ישירות לפה או בערבוב בשתייה או במזון. המינון המומלץ למבוגרים: 15 עד 30 טיפות ולילדים: 10 טיפות. ניתן לצרוך את המוצר מידי 4 שעות או מתי שצריך. השפעת התוסף מהירה (לרוב מספר דקות).

תכולה

59 מ"ל תמצית נוזלית. 15 טיפות = 1 מ"ל.

כשרות

בהשגחת בד"צ חוג חתם סופר.

נייצ'רס פרו זעפרן

התוסף מבית נייצ'רפס פרו מיועד להשרות שלווה ורוגע אצל אנשים הסובלים מחרדות, לחצים ודיכאון. כמו כן ביכולתו לסייע לנדודי שינה. נייצ'רס פרו זעפרן מגיע בצורת כמוסות המכילות זעפרן (ספרון, ספרן) עם שחרור מושהה.

רכיבים

מיצוי זעפרן (SAFFRON) עם שחרור מושהה (פטנט). מוצר נייצ'רס פרו זעפרן מגיע כולל 60 כמוסות בנות 450 מ"ג. הזעפרן מופק מצלקת פרח כרכום תרבותי ונחשב לתבלין היקר בעולם. הסיבות הן מספר הפרחים הרב הדרוש לייצורו וכן הצורך ללקטו באופן ידני.

שימוש והשפעה

המנה המומלצת היא כמוסה 1 בבוקר לפני האוכל. מטרת השחרור המושהה (פטנטי) היא לאפשר השפעה של הזעפרן שעות רבות (לאורך היום).

כשרות

בד"ץ מהדרין

סנסורי – דאבל אקשן

קומפלקס סנסורי דאבל אקשן מגיע בכמוסות ומכיל 2 מרכיבים צמחיים: מיצוי פטנטי של צמח הזעפרן וצמח אשווגנדה הודית. התופס מיועד להקלה על לחץ נפשי והשריית שלווה ורוגע.

רכיבים

מוצר סנסורי דאבל אקשן כולל 30 קפסולות שמשקל כל אחת מהן 640 מ"ג. כל קפסולה מכילה מיצוי של 2 צמחים: 30 מ"ג זעפרן עם מנגנון השהייה פטנטי ו-500 מ"ג אשווגנדה הודית (Withania somnifera). בנוסף מכילה כל קפסולה מגנזיום ציטראט ומיקרוקריסטלין צלולוז (E460).

שימוש והשפעה

יש לקחת כמוסה 1 ביום, לפני הארוחה או בסמוך לאירועים העלולים לגרום לחץ או מתח. יש ראיות לכך שאשווגנדה הודית מכילה רכיבים המסוגלים להפחית את רמות הקורטיזול ("הורמון הדחק") בדם ובכך לשפר את יכולת ההתמודדות עם מצבים רגשיים מורכבים ומלחיצים. הזעפרן ככל הנראה עם השפעה על המערכת הסרוטונרגית ונמצא שיש לו תכונות נוגדות דיכאון.

כשרות

בד”ץ מהדרין בהשגחת הרב אברהם רובין

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *